Často kladené dotazy & odpovědi

Proč se musím registrovat?

Pomocí registrace si volíte poradce, který je vám sympatický a je v dostupné vzdálenosti. Daný poradce vás poté na základě poskytnutých informací kontaktuje, a domluvíte si první schůzku.

Proč si musím najít poradce?

Program Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, a jedním z nich je podpora poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů pro úspěšnost redukce je správné vedení. Proto nelze produkty zakoupit online, což není nevýhoda, protože po celou dobu absolvování programu máte k dispozici vyškoleného odborníka, který vás programem provází, pravidelně vás měří na bio-impedančním přístroji, a poskytuje tolik potřebnou podporu a motivaci.

Podle čeho si najdu poradce?

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky: www.cambridgeweightplan.cz/poradenska-centra. Zde si najdete vaši lokalitu a vyberete poradce i podle sympatií a jeho referencí.

Proč si nemůžu zakoupit produkty online?

S redukcí hmotnosti pomocí nízkoenergetických diet (LED – low energy diet) se pojí řada omezení v závislosti na zdravotním stavu. Program Cambridge Weight Plan je garantován lékaři, proto jako první je nutné zjistit zdravotní stav klienta, a podle tohoto stavu s ním dále pracovat. Pokud pomineme ostatní aspekty (motivace, vážení, konzultace, …), tak zařazení a zhodnocení zdravotního stavu nelze také provést online. Snažíme se poskytovat co nejlepší služby, ale vždy tak, aby byl program bezpečný pro klienta.

V čem spočívá program Cambridge Weight Plan?

Program staví na 3 základních bodech:

  • individuální přístup a podpora poradců programu Cambridge Weight Plan
  • úprava stravovacích návyků, která spočívá v sestavení jídelníčku na míru tak, aby kombinoval nutričně komplexní potraviny s běžně dostupnými potravinami. Kombinace je vyvážená tak, aby vznikl ideální redukční jídelníček
  • začlenění pohybové aktivity do běžného života

Do programu je klient zařazen na základě zdravotního stavu a cílů. Podle toho je vybrán konkrétní Krok. Každý Krok programu Cambridge Weight Plan pak definuje počet produktů, množství a typ běžného jídla, pitný režim a doporučenou pohybovou aktivitu.

Produkty pomáhají dodržovat energetický příjem a zároveň poměr mezi makroživinami (bílkoviny, sacharidy, tuky, vláknina) a množství mikroživin (vitaminy, minerály, …). Pro klienta je tak celý postup jednodušší, odpadá složité vážení a počítání potravin, klient řeší pouze chuť – produkty CWP jsou svým složením standardizované.

Klient má k dispozici svého poradce, který ho programem provází, pravidelně kontroluje, konzultuje a váží. Poslední Krok je založen pouze na běžných potravinách – jedná se o spočítaný jídelníček, který zakončuje celý Program.

Program CWP tak umožňuje efektivně upravit hmotnost, zastabilizovat ji, aby nedošlo k jojo efektu a klienta převést na běžnou stravu.

V čem je dietní program jiný než ostatní diety, které se dají zakoupit online?

Program Cambridge Weight Plan patří mezi nejlepší programy na trhu – staví na téměř 40. leté tradici a praxi, i když počátky sahají do poloviny 70. let

Na rozdíl od řady jiných nekopírujeme postupy, ale sami je vytváříme. Produkty a postupy byly otestovány v řadě studií, kde se firma CWP přímo podílela (například studie DiRECT, PREVIEW, DROPLET, Brown (2020)).

Jako hlavní zdroj bílkovin používáme mléko – podle poslední metodiky DIAAS je využitelnost mléčných bílkovin o několik desítek procent vyšší, než je tomu u rostlinných zdrojů.

Klienty také často zajímá chuť produktů – a tou jsme si opravdu jisti! Může se to zdát jako podřadné kritérium, ale pokud má klient vydržet dlouhodobě v Programu, musí mu produkty také chutnat. Navíc si může vybírat z téměř 40 produktů, které se dají libovolně kombinovat.

Se vším vám pomůže váš osobní poradce, budete pravidelně monitorováni a také motivováni. Vše je navrženo nejen s ohledem na efektivitu, ale i na bezpečnost. Ke každému se přistupuje individuálně tak, aby byl postup co nejlepší.

Kolik mě bude stát program na jeden měsíc?

Záleží, do jakého Kroku je klient zařazen. Níže Vám dáme konkrétní příklady.

Program – Krok 1A:

Krok 1A je jídelníček sestavený převážně z CWP jídel, a vyjde cca na 6300 Kč/měsíc. Konkrétněji 1 porce CWP jídla je 75 Kč, 3 porce na den 225 Kč, 28 dnů – 6300 Kč.

V Hubnu ušetříte v Kroku 1A – 1575 Kč!, cena za měsíc tedy 4725 Kč = 3 + 1 týden ZDARMA !


Program – Krok 3:

Krok 3 se skládá ze dvou CWP jídel + doplnění běžnou stravou dle doporučení poradce.

1 porce CWP jídla je 75 Kč, v tomto Kroku jsou 2 porce na den 150 Kč, 28dnů – 4200 Kč

V Hubnu ušetříte v Kroku 3 – 1050 Kč!, cena za měsíc tedy 3150 Kč = 3 + 1 týden ZDARMA !